Vieta svetainėje: APIE MUS > PREKĖS > Benzininiai varikliai > SELVA MARINE pakabinami valčių varikliai
Penktadienis, 24. Gegužė 2024

SELVA MARINE pakabinami valčių varikliai

     - variklių katalogas: parsisiųsti. 

 

      - nuoroda į gamintojo puslapį.

    

- SELVA variklių kainynas 

 

   Labai gera kaina perkant: valtis + variklis.

Trumpas aprašymas apie SELVA mažų galingumų varikliukų pranašumus     

       Selva SEA HORSE 2,5    (4 taktai – 2,5 AG)

 Lengvas 15 kg. svoris, pavara automatiškai įsijungia  padidinus variklio apsukas (greitį), o  išsijungia sumažinus variklio apsukas (greitį) iki laisvų apsukų, palengvintas variklio užvedimas „EASY START“, galima variklį guldyti ant bet kurio šono.

      Selva SEA BASS 5           (4 taktai – 5 AG)

 Lengvas 23 kg. svoris, nedideli varikliuko gabaritai, didelės talpos - 1,6 L vidinis ( integruotas ) kuro bakelis, išmetimas per sraigto stebulę kaip ir galingesniems varikliams, galima variklį guldyti ant bet kurio šono. Galimos 2 versijos- su integruotu 1,6 L ir su išoriniu 12 L kuro bakais.

      Selva BLACK BASS 5xs      (4 taktai – 5 AG)

 3,6 m. pripučiamą valtį į glisą išveda su 2-3 žmonėmis (priklauso nuo žmonių svorio ir valties gamintojo modelio), didelė 165 cm3 kubatūra, lengvas 27 kg. svoris. Galima guldyti ant 2 šonų pagal gamintojo nurodytą instrukciją. Su Selva BLACK BASS 5xs nereikia laivavedžio pažymėjimo.

     Selva PIRANHA 5xs      (4 taktai – 5 AG)

 Pati didžiausia 181 cm3 kubatūra, lengvas 30,5 kg. svoris, antivibraciniai žiediniai amortizatoriai. Galima guldyti ant 2 šonų pagal gamintojo nurodytą instrukciją. Su Selva PIRANHA 5xs nereikia laivavedžio pažymėjimo.

    Selva NAXOS 5xs   (2 taktai – 5 AG) arba  Selva NAXOS 15   (2 taktai – 15 AG)

 Lengvas 30 kg.svoris, didelė 260 cm3 kubatūra, 2 cilindrai, antivibraciniai žiediniai amortizatoriai.

 Selva WAHOO 9,9xs (4 taktai – 9,9 AG) arba Selva WAHOO 15 (4 taktai – 15AG) arba  Selva WAHOO 20 (4 taktai – 20AG)

 Didelio pajėgumo su dideliu sukimo momentu, drąsus ir žavus dizainas atskleidžia šį didžiulės 362 cm3 kubatūros dviejų cilindrų variklį, kuris buvo specialiai sukurtas siekiant užtikrinti aukštos kokybės galią. Itin tylus veikimas, tai tik vienas iš daugelio šio variklio privalumų. Yra 5 skirtingų modifikacijų variantai. Idealiai tinka tiek profesionaliam naudojimui tiek laisvalaikiui. SELVA Wahoo varikliai pagaminti Japonijoje.

 Su Selva WAHOO 9,9xs ( 9,9 AG/ 7,3 Kw ) galima plaukioti valstybiniuose parkuose pagal aplinkosaugos nustatytas sąlygas.

SELVA Wahoo 15 galima užsakyti kaip modelį SELVA Wahoo 9,9xs ( 9,9 AG ) - ( JAPONIJA )
SELVA Wahoo 20 galima užsakyti kaip modelį SELVA Wahoo 9,9xs ( 9,9 AG ) - ( JAPONIJA )

 

SELVA keturtakčių variklių modelių pristatymas: 

Sea Horse 2,5                                                          Oyster 5/6 - Black Bass 7,5

Oyster 6 B.F. - Black Bass 8 B.F. - Piranha 9,9          Pike 9,9

Kingfish 25                                                                Aruana 40

Blue Whale 250 EFI

 

SELVA  dvitakčių DFI variklių pristatymas, DFI variklių privalumai :

  DFI varikliai

 

  reiškia XSR užrašas ant SELVA variklio:

 

60                                              115                                                  150


 

 

Pirmoji „SELVA“ gamykla Sesto San Giovanni (Milanas) 1948 m.

  Italų kompaniją „SELVA MARINE“ 1945m. įkūrė Lorenzo Selva. Iki šių dienų „SELVA“ sudaro rimtą konkurenciją japonų ir amerikiečių kompanijoms. 

 Daugiau kaip 10 metų „SELVA“ bendradarbiavo su kompanija „OMC“. „SELVA MARINE“ gamykloje buvo gaminama daug detalių ir mazgų kompanijai „OMC“, kuri gamino variklius „Johnson“ ir „Evinrude“. Naujų  „SELVA“ variklių kūrimas vyko bendradarbiaujant su amerikiečių konstruktoriais. Ir šiandien galima pamatyti panašius detalių mazgus ant šių gamintojų variklių. Yra labai panašių techninių sprendimų, susijusių su variklio nuleidimu, pasvirimo kampo reguliavimu, uždegimo sistema ir t.t.

 Specialistams nėra jokia paslaptis, kad pastaraisiais metais kai kurie detalių mazgai, pagaminti „SELVA MARINE“ gamykloje, naudojami Japonijos gamintojo „YAMAHA“ variklių surinkimui. Eilė „kojos“ detalių mazgų gaminama Italijoje “SELVA MARINE“ gamykloje, o po to siunčiami į  „YAMAHA“ variklių surinkimo gamyklą Prancūzijoje.

 Kai kurios komplektuojančios detalės gaminamos „SELVA MARINE“ gamykloje Japonijos dyzeliniams varikliams „YANMAR“. Po surinkimo Japonijoje šie varikliai patenka į Europos rinką ir yra parduodami per Olandijos platinimo centrą.

 „SELVA MARINE“ gamykla taip pat gamina daug detalių elektriniams pakabinamiems varikliams „TORQEEDO“.

 „YAMAHA“ turi „SELVA MARINE“ gamyklos dalį akcijų. Japonų giganto susidomėjimas patvirtina geras „SELVA“ variklių perspektyvas pakabinamų variklių pasaulinėje rinkoje.

 

EUROPINIS SOLO

 

 „SELVA“- vienintelė kompanija Europos teritorijoje gaminanti pakabinamus valčių variklius. „SELVA MARINE“ gamykla įsikūrusi Italijoje- Tirano miestelyje ir užima ~13 000 m2 ploto. Antra gamykla ir sandėliavimo patalpos buvo pastatytos 2004 m. ir 2008 m.- užima ~ 9 600 m2 ploto.

 Kompanijai vadovaujantis Lorenzo Selva su savo broliu Maurizio Selva neslepia, kad sėkmės priežastis yra tame, kad vienas iš pagrindinių variklių privalumų yra jų konstrukcijos paprastumas, todėl jie pigesni ir paprasčiau aptarnaujami. Be to mažesnis litražas reiškia ir mažesnes degalų sąnaudas variklio galios vienetui.

 Svarbi „SELVA“ gamyklos naujovė-  keturtakčių variklių serijos sukūrimas bendradarbiaujant su kompanija „YAMAHA“. Dabartiniu metu ( 2013 m. ) „SELVA“ gamykla išleidžia 35 bazinius modelius 97-ose versijose keturtakčius variklius „QuattroT“, 4 modelius 4-ose versijose dvitakčius DFI variklius ir 5 modelius 7-ose versijose dvitakčius pakabinamus  variklius. „SELVA“ kompanija taip pat išleidžia daugybę pripučiamų valčių, RIB valčių - 19 modelių nuo 3,4 m. iki 9,6 m., plastikinių valčių - 2 modelius 4,5 ir 4,8 m., plastikinių katerių - 20 modelių nuo 5 iki 9 metrų.

 

 KOKYBĖS GARANTIJA

 

  Nuolat tobulinant techniką ir pastoviai diegiant naujas technologijas ir įrenginius, kompanija „SELVA MARINE“  atlaikė Japonijos ir Amerikos gamintojų stiprią konkurenciją.

 Šiuo metu „SELVA“ yra viena iš pagrindinių pakabinamų variklių gamintojų pasaulyje ir vienintelė Europoje.

 Kompanijos „SELVA“ kainų politika paremta komplektiniais pardavimais ( valtis + variklis; kateris + variklis). Tai leidžia kompanijai laikytis savo filosofijos, kuri išreiškiama šiais žodžiais: „Mes pirmieji Europoje pasiūlėme komplektinį pardavimą, bet tai neužsigulėjusių prekių pardavimas. Mūsų komplektai yra originalūs ir papildo vienas kitą“.  Kaip sako Lorenzo Selva: „Pageidaujantiems leistis į vandens keliones užtenka įsėsti į mūsų valtį, įsipilti kuro į baką ir pasukti mūsų variklio užvedimo raktelį“.

 30% “SELVA “ produkcijos yra parduodama  Italijoje, o visa kita 70% dalis - kitose pasaulio šalyse. Dabar ją galima rasti net pačiose egzotiškiausiose pasaulio vietose: Prancūzijos Gvianoje, Malaizijoje, Senegale, Jemene. “SELVA MARINE” gamykla yra oficiali variklių tiekėja Italijos pakrantės apsaugos tarnybai ir Italijos armijai.

 

Oficialus “SELVA MARINE” produkcijos atstovas Lietuvoje – UAB “BARKASAS”.  


.